Domovská stránka

Naše filozofie

Šití na míru

Workshop Lui Lui

Galerie

Kontakty

E-shop - Friendly Suits

Boty

logo tumblr   Deník - Tumblr

logo instagramu   Instagram

logo facebook   Facebook

Fashions fade, style is eternal

Yves Saint-Laurent

Naše filozofie

Petr Bucher

Denně si klademe mnoho otázek jak udržet náš business, jak zajistit růst, dostatek zakázek, jak získat dobrou, zajímavou a finančně oceněnou práci…

Zároveň všichni víme, že neexistují jednoduché odpovědi.  Doba je zaměřena na detail ve všech oblastech našich životů, podnikání a práce. Již nestačí být průměrný a dělat věci „jen tak“.

Je naprosto klíčové pracovat na nových a kvalitních produktech, nabídnout excelentní zákaznickou péči, zajistit maximálně efektivní a produktivní výrobu, mít zkušený, motivovaný a spolehlivý tým. Perfektní znalost trhu, zkušení obchodníci stejně jako kvalifikované finanční řízení či spolehlivé HR může udržet vaši společnost, Váš business v kladných číslech.

I my chceme přispět jedním, možná malým dílkem do této mozaiky a učinit váš business či zaměstnání zajímavější.

To jak vypadáme, jak vystupujeme, jaký uděláme dojem na naše zákazníky, obchodní partnery, dodavatele, bankéře či nadřízené může mnohdy rozhodovat o nové zakázce, navýšení financování našeho businessu nebo lepší mzdě. Nepodléhejme klišé, že není důležité, jak vypadáme!

Jsme tu proto, abychom pomohli najít mužům svůj vlastní styl, zvýraznit jejich přednosti a ukázat světu jejich vášeň pro život.

Ušijeme Vám váš první oblek na míru. Dle Vašeho výběru… s Vašim logem… pro Vás!

Obléci si dobře padnoucí oblek, sako nebo košili není v dnešní době jen výsadou top manažerů, bankéřů či politiků, naopak, trend v oblékání směřuje k větší uvolněnosti a bezprostřednosti. Cení se individualita, originalita a styl.

Podšívka saka v barvě kůže Vašeho vozu? Knoflíkové dírky obšité v odstínu večerní róby Vaší ženy?

Cítit se dobře, cítit se uvolněně, cítit se svěže a atraktivně.
Cítit pohledy krásných žen…

Lui Lui - made to measure

Pštrossova 207/1, Praha 1

e-mail: info@luilui.cz

tel.: +420 603 165 426